Hakkımızda


1992 Yılında kurulan YEYE DÖVİZ ALTIN TİCARET SINIRLI YETKİLİ MÜESSESE A.Ş. 28 yıldır kesintisiz olarak hem kurumsal hem de bireysel müşterilerine efektif ve nakit döviz alım-satım hizmetleri sunmaktadır.YEYE DÖVİZ ALTIN TİCARET SINIRLI YETKİLİ MÜESSESE A.Ş. olarak güçlü öz sermayemiz ve nitelikli iş gücümüzle döviz piyasalarında ihtiyaç duyduğunuz "iyi fiyat-tam hizmet"i vermekte kararlıyız.Sizde bankaların tek boyutlu resmi işlem anlayışından daha fazlasını istiyorsanız gerçek müşteri odaklı “ private marketing “ yaklaşımımız da her zaman size özel çözümler bulacaksınız."Hesaba havale-eft , güvenlikli kurye ve daha fazlası için...

Kalite politikamız ;
Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.

Vizyonumuz ;
Ülke çapında en iyi üretim ve hizmeti sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle dünyada daha geniş alanlara yayılmak.

Misyonumuz ;
Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak.